Wysyłka i płatności

Zakupione towary są dostarczane pod adres wskazany w formularzu zamówień, w sposób niczym niesugerujący zawartości przesyłki.

Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie przez Zamawiającego formularza zamówienia, udostępnionego na stronach sklepu internetowego.

W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających całkowicie lub czasowo realizację złożonego zamówienia, firma Izzi Colection zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia, a o zaistniałej sytuacji - zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Zamawiającego.

NIEPRAWIDŁOWO WYPEŁNIONE FORMULARZE ZAMÓWIENIA NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE.

Klient posiada prawo wyboru sposobu dostawy, zgodnie z formularzem zamówienia. Zamówienia będą przyjmowane 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Zamówienia będą zrealizowane maksymalnie w ciagu 7 dni roboczych. Internetowy Sklep zastrzega sobie prawo do wycofania poszczególnych produktów ze sprzedaży. Koszty przesyłki są pokrywane przez nabywcę.

  Wysłanie zamówienia następuje w ciągu trzech dni roboczych od momentu zaksięgowania środków na naszym rachunku bankowym.

Wysyłanie zamówień dokonywane jest w dni robocze od poniedziałku do piątku.

izzi.pl
Biuro firmy:
IZZI COLLECTION CENTRUM HANDLOWE
Centrum Targowe POLROS
ul. Tuszyńska 72/74 box H 100 / I 101
95-030 Rzgów

Telefon: 42 21 42 205 GSM: 695 454 487
e-mail: biuro@izzi.pl
copyright 2013 IZZI COLLECTION